Hlavní Aktuality
Novinky
Získali jsme nové AKREDITACE a AUTORIZACE Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 26 Červen 2014 14:18

ZÍSKANÉ AKREDITACE A AUTORIZACE

 • Dne 9.6. 2015 udělena AKREDITACE na pracovní činnost "Úklidový pracovník v potravinářských provozech"
 • Dne 11. 6. 2015 udělena AUTORIZACE na pracovní činnost "Práce v ubytovacím zařízení a úklidové práce v ubytovacím zařízení - pokojská"

 • Dne 28.1.2015 udělena AKREDITACE na pracovní činnost  "Detektiv koncipient"
 • Dne 29.1.2015 udělena AKREDITACE na pracovní činnost  "Úklidový pracovník ve zdravotnických a nemocničních zařízeních"
 • Dne 2.10.2014 udělena AKREDITACE na pracovní činnost  "Pracovník provozu chemické čistírny a provozu mokrého čištění"
 • Dne 17.7.2014 nám byla udělena AUTORIZACE k profesní kvalifikace "Pracovník provozu chemické čistírny a provozu mokrého čištění"
 • Dne 11.7.2014 jsme obdrželi AKREDITACI na pracovní činnosti "Úklidový pracovník - administrativních ploch"
 • Dne 11.7.2014 jsme obdrželi AKREDITACI na pracovní činnost "Úklidový pracovník - speciální práce"
 • Dne 11.7.2014 jsme obdrželi AKREDITACI  k pracovní činnosti "Pracovník provozu prádelny"
 • Dne 19. 6. 2014 jsme obdrželi AUTORIZACI  k profesní kvalifikaci "Pracovník provozu  prádelny"
 • Dne 20. 1. 2014  nám byla udělena AKREDITACE  k pracovní činnosti "Správce nemovitosti".
 • Dne 9. 1. 2014 nám byla udělena AKREDITACE  k pracovní činnosti "Základy podnikání".
 
Vzdělávejte se pro růst Tisk Email
Napsal uživatel Nataša Vajdová   
Úterý, 14 Červen 2011 11:40

Chcete vzdělávat své zaměstnance s plným pokrytím nákladů na vzdělávání včetně úhrady mzdových nákladů za dobu účasti na školení? Pokud jste firma z odvětví: strojírenství, stavebnictví, nezávislého maloobchodu, pohostinství a gastronomie, terénních sociálních služeb nebo odpadového hospodářství, tak můžete snadno a rychle čerpat dotaci na vzdělávání z programu „Vzdělávejte se pro růst“. Nabízíme realizaci kurzů zejména v ekonomické oblasti a pomoc s vyřízením žádosti na úřadě práce. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a domluvte si nezávaznou konzultaci zdarma.

 
Obdrželi jsme novou akreditaci Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 07 Červen 2011 11:46
V květnu 2011 jsme obdrželi akreditaci MŠMT na přípravný kurz pro vykonání zkoušky odborné způsobilosti strážný - velice důležité pro zaměstnance bezpečnostních agentur, povinnost vychází ze živnostenského zákona. Více informací v záložce Autorizace a akreditace STRÁŽNÝ.
 
Autorizace a akreditace STRÁŽNÝ Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 07 Červen 2011 11:45

Novela živnostenského zákona v roce 2008 v návaznosti na další související předpisy (vyhl. MV 16/2009 Sb.) zásadně upravila podmínky pro získávání a provozování koncesovaných živností „Ostraha majetku a osob“ a „Služby soukromých detektivů“. Pro tato povolání jsou stanovena pravidla prokazování odborné způsobilosti podnikatelů i jejich zaměstnanců, která musí být splněna do poloviny roku 2012. Více informací naleznete v sekci  Autorizace  a akreditace STRÁŽNÝ.

 
Projekt Znalost ekonomiky firmy = polovina úspěchu Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 24 Březen 2010 11:59

Od 1. května 2010 zahajujeme realizaci projektu OP LZZ „Znalost ekonomiky firmy = polovina úspěchu“. Smyslem projektu je podat účastníkům projektu informace z oblasti ekonomiky pro výkon povolání jako zaměstnanec či začínající podnikatel, případně pomoci najít jiné vhodné pracovní uplatnění. Více informací a aktuální pořádané aktivity budou průběžně k dispozici na stránkách projektu. Kontaktní osobou je ing. František Schropfer.

 
Vzdělávání pracovníků zdarma Tisk Email
Napsal uživatel František Schröpfer   
Čtvrtek, 25 Červen 2009 14:25

Upozorňujeme na aktuální možnost BEZPLATNÉHO vzdělávání Vašich zaměstnanců na všech úrovních, od dělnických profesí až po střední i vyšší management. V červenci 2009 MPSV vyhlásilo 2. výzvu na grantový projekt „Školení je šance“, v rámci kterého mohou podnikatelé obdržet dotaci na obecné a specifické vzdělávání svých zaměstnanců. V červnu 2009 MPO vyhlásilo výzvu na grantový projekt „EDUCA“, který je zaměřen převážně na specifické vzdělávání pro vymezené podnikatelské činnosti. V rámci těchto oblastí podpor můžete získat dotaci až 100% způsobilých výdajů projektu. Naše poradenská společnost Vám nabízí pomoc při formulaci projektu a rozsáhlé přípravě žádosti o dotaci. Nabízíme první bezplatnou konzultaci, jak dotační zdroje využít. Domluvte si s námi osobní schůzku na  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Také jsme připraveni zajistit Vám školení "na míru" podle potřeb Vaší firmy.

 

 

 
Podpora vzdělávání ve firmách - příležitost v době krize Tisk Email
Napsal uživatel František Schröpfer   
Čtvrtek, 19 Březen 2009 13:40

Jste podnik, který v důsledku ekonomické krize musel nebo bude muset omezit výrobu ? Chcete vzdělávat svoje zaměstnance s až 100 % krytím nákladů na vzdělávání a na náhradu mezd po dobu účasti na školení, vše z prostředků ESF ? Od  1. září 2009 budete moci podávat žádosti o účast ve vzdělávacím projektu prostřednictvím Úřadů práce a Ministerstva práce a sociálních věci. Nabízíme Vám naše služby - ekonomická i další školení dle potřeb firem – přímo u Vás ve firmě nebo v našich výukových prostorách v Přerově (příp. Hranice, Prostějov, Olomouc);  pomoc s přípravou žádosti o dotaci na vzdělávání, kalkulace a další dokumentace. Máte-li zájem o účast ve vzdělávacím projektu, obraťte se prosím na nás se žádostí o nezávaznou konzultaci zdarma - kontakt: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 
Pomůžeme Vám s řízením nákladů! Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 10 Srpen 2008 07:30

Dokud společnost vydělává v období konjunktury ekonomiky, není zpravidla nutné dohlížet na každou vynaloženou korunu. Naopak na prahu globální ekonomické krize je potřeba zavézt ve společnosti důsledné řízení nákladů.

Využijte našich zkušeností, aby právě Vaše společnost krizi přežila!
 
Máte touhu podnikat a nevíte kde začít? Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 10 Srpen 2008 07:30

K zahájení podnikání a jeho úspěšné rozvíjení je třeba mít znalosti, informace a také zkušenosti z řady oborů. Pokud Vám některá složka chybí, budete o krok za konkurencí. Přijďte se poradit, jak sestavit svůj podnikatelský záměr, zajistit jeho financování, prokázat jeho životaschopnost a postavit se tak na vlastní nohy.

Začátek není snadný, ale s námi to půjde lépe!

 


Copyright © 2020 RPIC-EKONOMSERVIS Přerov s.r.o.. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.
 
Naše projekty:
Banner
Banner
Účastníme se projektu:
Sbírej toner