Hlavní Aktuality Aktuality RPIC-Ekonomservis
Aktuality RPIC-Ekonomservis
Získali jsme nové AKREDITACE a AUTORIZACE Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 26 Červen 2014 14:18

ZÍSKANÉ AKREDITACE A AUTORIZACE

 • Dne 9.6. 2015 udělena AKREDITACE na pracovní činnost "Úklidový pracovník v potravinářských provozech"
 • Dne 11. 6. 2015 udělena AUTORIZACE na pracovní činnost "Práce v ubytovacím zařízení a úklidové práce v ubytovacím zařízení - pokojská"

 • Dne 28.1.2015 udělena AKREDITACE na pracovní činnost  "Detektiv koncipient"
 • Dne 29.1.2015 udělena AKREDITACE na pracovní činnost  "Úklidový pracovník ve zdravotnických a nemocničních zařízeních"
 • Dne 2.10.2014 udělena AKREDITACE na pracovní činnost  "Pracovník provozu chemické čistírny a provozu mokrého čištění"
 • Dne 17.7.2014 nám byla udělena AUTORIZACE k profesní kvalifikace "Pracovník provozu chemické čistírny a provozu mokrého čištění"
 • Dne 11.7.2014 jsme obdrželi AKREDITACI na pracovní činnosti "Úklidový pracovník - administrativních ploch"
 • Dne 11.7.2014 jsme obdrželi AKREDITACI na pracovní činnost "Úklidový pracovník - speciální práce"
 • Dne 11.7.2014 jsme obdrželi AKREDITACI  k pracovní činnosti "Pracovník provozu prádelny"
 • Dne 19. 6. 2014 jsme obdrželi AUTORIZACI  k profesní kvalifikaci "Pracovník provozu  prádelny"
 • Dne 20. 1. 2014  nám byla udělena AKREDITACE  k pracovní činnosti "Správce nemovitosti".
 • Dne 9. 1. 2014 nám byla udělena AKREDITACE  k pracovní činnosti "Základy podnikání".
 
Vzdělávejte se pro růst Tisk Email
Napsal uživatel Nataša Vajdová   
Úterý, 14 Červen 2011 11:40

Chcete vzdělávat své zaměstnance s plným pokrytím nákladů na vzdělávání včetně úhrady mzdových nákladů za dobu účasti na školení? Pokud jste firma z odvětví: strojírenství, stavebnictví, nezávislého maloobchodu, pohostinství a gastronomie, terénních sociálních služeb nebo odpadového hospodářství, tak můžete snadno a rychle čerpat dotaci na vzdělávání z programu „Vzdělávejte se pro růst“. Nabízíme realizaci kurzů zejména v ekonomické oblasti a pomoc s vyřízením žádosti na úřadě práce. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a domluvte si nezávaznou konzultaci zdarma.

 
Obdrželi jsme novou akreditaci Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 07 Červen 2011 11:46
V květnu 2011 jsme obdrželi akreditaci MŠMT na přípravný kurz pro vykonání zkoušky odborné způsobilosti strážný - velice důležité pro zaměstnance bezpečnostních agentur, povinnost vychází ze živnostenského zákona. Více informací v záložce Autorizace a akreditace STRÁŽNÝ.
 
Autorizace a akreditace STRÁŽNÝ Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 07 Červen 2011 11:45

Novela živnostenského zákona v roce 2008 v návaznosti na další související předpisy (vyhl. MV 16/2009 Sb.) zásadně upravila podmínky pro získávání a provozování koncesovaných živností „Ostraha majetku a osob“ a „Služby soukromých detektivů“. Pro tato povolání jsou stanovena pravidla prokazování odborné způsobilosti podnikatelů i jejich zaměstnanců, která musí být splněna do poloviny roku 2012. Více informací naleznete v sekci  Autorizace  a akreditace STRÁŽNÝ.

 
Projekt Znalost ekonomiky firmy = polovina úspěchu Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 24 Březen 2010 11:59

Od 1. května 2010 zahajujeme realizaci projektu OP LZZ „Znalost ekonomiky firmy = polovina úspěchu“. Smyslem projektu je podat účastníkům projektu informace z oblasti ekonomiky pro výkon povolání jako zaměstnanec či začínající podnikatel, případně pomoci najít jiné vhodné pracovní uplatnění. Více informací a aktuální pořádané aktivity budou průběžně k dispozici na stránkách projektu. Kontaktní osobou je ing. František Schropfer.

 
Vzdělávání pracovníků zdarma Tisk Email
Napsal uživatel František Schröpfer   
Čtvrtek, 25 Červen 2009 14:25

Upozorňujeme na aktuální možnost BEZPLATNÉHO vzdělávání Vašich zaměstnanců na všech úrovních, od dělnických profesí až po střední i vyšší management. V červenci 2009 MPSV vyhlásilo 2. výzvu na grantový projekt „Školení je šance“, v rámci kterého mohou podnikatelé obdržet dotaci na obecné a specifické vzdělávání svých zaměstnanců. V červnu 2009 MPO vyhlásilo výzvu na grantový projekt „EDUCA“, který je zaměřen převážně na specifické vzdělávání pro vymezené podnikatelské činnosti. V rámci těchto oblastí podpor můžete získat dotaci až 100% způsobilých výdajů projektu. Naše poradenská společnost Vám nabízí pomoc při formulaci projektu a rozsáhlé přípravě žádosti o dotaci. Nabízíme první bezplatnou konzultaci, jak dotační zdroje využít. Domluvte si s námi osobní schůzku na  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Také jsme připraveni zajistit Vám školení "na míru" podle potřeb Vaší firmy.

 

 

 
Podpora vzdělávání ve firmách - příležitost v době krize Tisk Email
Napsal uživatel František Schröpfer   
Čtvrtek, 19 Březen 2009 13:40

Jste podnik, který v důsledku ekonomické krize musel nebo bude muset omezit výrobu ? Chcete vzdělávat svoje zaměstnance s až 100 % krytím nákladů na vzdělávání a na náhradu mezd po dobu účasti na školení, vše z prostředků ESF ? Od  1. září 2009 budete moci podávat žádosti o účast ve vzdělávacím projektu prostřednictvím Úřadů práce a Ministerstva práce a sociálních věci. Nabízíme Vám naše služby - ekonomická i další školení dle potřeb firem – přímo u Vás ve firmě nebo v našich výukových prostorách v Přerově (příp. Hranice, Prostějov, Olomouc);  pomoc s přípravou žádosti o dotaci na vzdělávání, kalkulace a další dokumentace. Máte-li zájem o účast ve vzdělávacím projektu, obraťte se prosím na nás se žádostí o nezávaznou konzultaci zdarma - kontakt: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 


Copyright © 2018 RPIC-EKONOMSERVIS Přerov s.r.o.. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.
 
Naše projekty:
Banner
Banner
Účastníme se projektu:
Sbírej toner